ZDROWE NAPOJE, KTÓRE POMOGĄ PRZEZWYCIĘŻYĆ ATAK ASTMY

Zdrowe napoje które posłużą przezwyciężyć atak astmy

Poradnik Klienta

Z astmą można sobie radzić przyjmując leki zalecone przez lekarza, jak również unikając czynników wyzwalających ataki tej choroby.

Zdrowe napoje które posłużą przezwyciężyć atak astmy

 

W radzeniu sobie z tym tematem zdrowotnym pomoże i duży tryb życia i zbilansowana dieta. Pisząc o zbilansowanej diecie, dużo jest działać organizm ludzkimi składnikami odżywczymi, co właściwie może pomóc w normalniejszym radzeniu sobie z astmą.

Oto przykłady zdrowych napojów, jakie możesz włączyć w bezpośrednią domową dietę. Przedstawiają one bogactwo witamin i minerałów, dlatego ułatwią Ci cieszyć się dobrym zdrowiem.

Sok jabłkowy

Sok jabłkowy pełen jest bogatych flawonoidów. Zdaniem ekspertów, w jabłkach wydobywa się szczególny typ flawonoidu, który potrafi pomóc osobom pozostającym na astmę, takim jak Ty. Ma on firmę „kelina”. Badania wykazały, że flawonoid ten bardzo dużo radzi sobie z rozluźnianiem mięśni gładkich dróg oddechowych, ułatwiając tym samym prawidłowe oddychanie.

Herbata z imbirem

Imbir to przyprawa wielka ze bliskich cennych właściwości przeciwzapalnych. To więc regularne picie herbatki z imbirem może pomóc w walce z atakami astmy. Picie herbatki z imbirem może jeszcze wspomagać działanie leków przeciwdziałających objawom astmy, natomiast tymże samym ograniczyć konieczność przyjmowania dużych dawek takich leków w obiekcie osiągnięcia pożądanego rezultatu.

Koktajl bananowy

Liczne badania dowiodły, że część koktajlu bananowego może dodać się do wysokiego zmniejszenia objawów ataku astmy. Jak widać wiesz, napój obecny jest też źródłem potasu – składnika odżywczego, który pozytywnie wpływa na serce. Koktajl bananowy pomoże więcej na wzmocnienia i biegunkę.

Herbata z mięty

Sam zapach filiżanki naparu z mięty może pomóc w zmniejszeniu objawów ataku astmy. Mięta pieprzowa widoczna jest ze bliskich skłonności do czyszczenia dróg oddechowych, co sprawia ją daleko silnym gatunkiem w sukcesów osób będących na astmę. Jeżeli jednak zmagasz się i z chorobą refluksową, powinieneś poszukać innego zdrowego napoju, ponieważ herbata z mięty może zawierać takie dolegliwości.

Sok marchwiowy

Dzięki ogromnemu ładunkowi witaminy A, regularne picie soku marchwiowego może pomóc w zapobieganiu atakom astmy. Istotne znaczenie są tu również regularne ćwiczenia. Poza astmą, witamina A posiada też korzystny wpływ na zmysł także na energię układu immunologicznego.

Kawa

Coś tak jasnego jak filiżanka dobrej kawy może ułatwić odparcie ataku astmy. Dotyczy więc z faktu, że sok ten wszystek jest przeciwutleniaczy, jakie mogą zadziałać w rozluźnieniu dróg oddechowych, natomiast tymże samym ułatwić oddychanie. Należy jednak wybierać czarną kawę, ponieważ mleko oraz przetwory mleczne mogą tworzyć atak astmy.

Wyciąg z melona kantalupa

Ponieważ melon kantalupa pełen jest działającej walczyć z astmą witaminy C, możesz go zawsze spożywać. Witamina C jest przeciwutleniaczem chroniącym przed stanami zapalnymi, jakie mogą powodować ataki astmy. Mnóstwo witaminy C w sztuce soku z melona kantalupa zwiększa też wytrzymałość na pełne mnóstwo choroby i wad.

Czarna herbata

Czarna herbata, również jak kawa, również rozluźnia drogi oddechowe. Powoduje ona nieco kofeiny niż kawa, zatem jest szczęśliwszym wyborem że osoba odpowiadająca na astmę jest jednocześnie wrażliwa na wspomniany związek chemiczny. Pamiętaj, by nie dodawać mleka do czarnej herbaty, ponieważ, jak wspomniano wcześniej, chyba ono prowadzić napady astmy.

Koktajl z awokado

Drinku z najczystszych przeciwutleniaczy na podłodze jest glutation. Jest on rzadko bardzo wygodny dla osób będących na astmę. Awokado zawiera imponującą ilość glutationu, dlatego spożywanie go w sytuacji koktajlu pozwala na okiełznanie astmy w chłodny i pożywny sposób.

Woda

Drinku z najzwyklejszych zabiegów na zmniejszenie astmy przed zrujnowaniem Twojego dnia jest picie odpowiedniej dawce wody. Drinku ze zwykłych czynników wywołujących atak astmy jest odwodnienie. Ważna mu uniknąć wypijając od 8 do 12 szklanek wody dziennie. Picie wody pomaga również wypłukać z systemu nagromadzone w nim toksyny.

Wszystkie soki i koktajle z przeznaczeniem możesz zrealizować w wyciskarce wolnoobrotowej HUROM. Soki i koktajle z wyciskarki Hurom stanowią znacznie naturalny smak — doskonale wchodzą na Twój system oraz wyśmienicie smakują. Poczytaj więcej o sokach HUROM

Zobacz również Wolno Obrotowe 

0 0 vote
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments